×
9.6/10 (641 beoordelingen)

iPhone 6 home button

Als de iPhone 6 home knop kapot is, heb je daar veel ongemak van. Wanneer de iPhone 6 home button kapot is, kun je namelijk niet meer snel terugkeren naar je beginscherm en hoe vaak gebruik je deze daar niet voor?

Help jezelf alvast uit de brand bij een kapotte iPhone 6 home button

Wanneer de iPhone 6 home knop kapot is, kun je jezelf al snel uit de brand helpen door je Assistive Touch in te schakelen op je iPhone 6. Hiervoor ga je naar:

Instellingen -> Algemeen -> Toegankelijkheid. Vervolgens schakel je Assistive Touch in om je kapotte iPhone  6 home knop te vervangen. Door de Assistive Touch in te schakelen, verschijnt de home button op je beeldscherm en krijg je alle functionaliteiten van de iPhone 6 home button terug door op de home knop op het beeldscherm te drukken. Op die manier kan ook Siri je voortaan weer van dienst zijn. Ideaal als noodoplossing bij een kapotte iPhone 6 Home Button.

Wil jij je iPhone 6 home button laten maken? Kom dan naar IRepair4u!

Door de Assistive Touch in te schakelen kun je eigenlijk alle functionaliteiten van de knoppen die zich aan de buitenkant van je iPhone 6 bevinden, vervangen. Erg handig wanneer een van deze knoppen niet meer functioneert. Met Assistive Toucb ben je bijvoorbeeld ook in staat het volume aan te passen, je scherm te vergrendelen en een printscreen te maken maar echt handig is het natuurlijk niet. Wil jij je af van die kapotte iPhone 6 home button knop maak dan een afspraak bij IRepair4u, wij zijn 6 dagen in de week geopend.

Door onze jarenlange ervaring hebben we inmiddels al vele home buttons van diverse generaties iPhones mogen vervangen, zo ook de home buttons van de iPhone 6. We helpen je graag verder wanneer je home button knop kapot is. Je kunt gewoon even blijven wachten terwijl je iPhone 6 home button gemaakt wordt.

Andere iPhone 6 reparaties

Originele kwaliteit

Scherm reparatie

€ 99 € 89

ca. 30 minuten

Scherm reparatie

€ 99 € 89

Batterij

€ 59 € 49

ca. 30 minuten

Batterij

€ 59 € 49

Schoonmaak kosten

Waterschade

€ 39

ca. 3 werkdagen

Waterschade

€ 39

Laadpoort

€ 69

ca. 1 uur

Laadpoort

€ 69

Luidspreker

€ 69

ca. 1 uur

Luidspreker

€ 69

Oorspeaker

€ 69

ca. 1 uur

Oorspeaker

€ 69

Microfoon

€ 69

ca. 1 uur

Microfoon

€ 69

Home button

€ 69

ca. 1 uur

Home button

€ 69

Aan- en uit knop

€ 89

ca. 1 uur

Aan- en uit knop

€ 89

Achterkant

€ 129

ca. 1 werkdag

Achterkant

€ 129

Staat jouw probleem hier niet bij?

Laat het ons weten, de kans is groot dat we je toch kunnen helpen!

Contact opnemen
Meer ervaringen op Klantervaringen.nl

Wat klanten over ons zeggen

10/10
"A"
Van Aaken E, 21-04-2025
10/10
"fijne snelle service en goed meedenkend."
Hans lage mierde, 08-04-2025
10/10
"Goede en snelle service!"
Sam van de Voort Reusel, 11-03-2025
IRepair4u

Ambachtsweg 5F
5531 AC Bladel
Routebeschrijving